Жабдық: Қаруды жинауға арналған 4 қойма
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1400х360х280 мм / 33 кг
Мылтықтың ұзындығы 1380 мм-ден аспауы керек
Түсі: "мыс антиквариат" полимерлі ұнтақ жабыны
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Металл қалыңдығы | 2.8 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Есіктің қалыңдығы | 2.8 мм |
| Түсі | Күрең |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1400 мм |
| Сыртқы ені | 360 мм |
| Сыртқы тереңдік | 280 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 135 000 ₸



