Киімге арналған металл шкафтар қызметкерлердің сыртқы және ауыстырмалы нысанды киімдерін сенімді және ұқыпты сақтауға мүмкіндік береді.Сонымен қатар, олар білім беру ұйымдарындағы киім-кешек бөлмелерін жабдықтау үшін қолданылады, себебі олардың вандализмге төзімділігі ерекше.
Шкафтың өлшемдері:
Биіктігі - 1860 мм, ені - 600 мм, тереңдігі - 500 мм, салмағы - 54 кг
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Секциялар саны | 4 |
| Құлып | Ендірілген |
| Сөре | 4 д. (дана) |
| бөрене салма | 4 д. (дана) |
| Ілмек | 4 д. (дана) |
| Желдеткіш саңылаулар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 34 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 81 300 ₸








