Екі секциялы металл шкаф
Ауыстырылатын киімдерді сақтауға арналған екі секциялы жиналмалы металл шкаф. Әрбір секцияда стандартты жабдық ретінде бас киімге арналған алмалы-салмалы сөре, киім ілгішіне арналған керме және киімге арналған ілгектер, ойма құлып кіреді. Шкаф аяқ киімге арналған сөрелермен және реттелетін тіректермен жабдықталуы мүмкін (жинаққа кірмейді). Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 2 сөре, 2 ригель, 4 ілмек, 2 өлім құлпы
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы: 1860x500x500 мм / 31 кг
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Секциялар саны | 2 |
| Құлып | Ендірілген |
| Сөре | 2 д. (дана) |
| бөрене салма | 2 д. (дана) |
| Ілмек | 4 д. (дана) |
| Желдеткіш саңылаулар | Иә |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 31 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 70 000 ₸




