M2C медициналық шкафы
М2С сериялы медициналық шкафтар ауруханаларда, емханаларда, дәріханаларда және басқа да медициналық мекемелерде дәрі-дәрмектерді, медициналық жабдықтарды, құжаттарды сақтауға арналған. Олардың мемлекеттік және жеке мекемелерде орнатуға мүмкіндік беретін барлық қажетті сертификаттары бар. Бөлшектелген түрде жеткізіледі, жеткізу көлеміне төрт реттелетін тірек кіреді, бұл тіпті тегіс емес жерде де шкафты дұрыс орнатуға және оның астын дымқыл тазалауға мүмкіндік береді. М2С сериялы медициналық шкафтар биіктігі реттелетін сөрелермен жабдықталған, металл сөреге максималды жүктеме – 30 кг, шыны сөреге (сөре әйнегінің қалыңдығы 5 мм) – 10 кг. Шкафтардың шыны есіктері (есік шынысының қалыңдығы 4 мм) есікті жабық күйінде бекітетін хромдалған магнитті ысырмалармен жабдықталады. Шкафтар медициналық дезинфекциялау және жуу ерітінділерінің барлық түрлерімен жүйелі түрде өңдеуге төзімді, берік, ақ түсті RAL 9016 полимерлі ұнтақ бояуымен қапталған.
Жабдық: 2 металл сөре, 2 шыны сөре, 2 тұтқа, 1 ойық құлып, 2 магниттік ілмек, 4 реттелетін тірек
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
• шкаф М2 175.80.40 С - 1750х800х400 мм / 47 кг
Шкафтардың биіктігі реттелетін тіректерді есепке алмай көрсетілген, металл сөреге рұқсат етілген біркелкі бөлінген жүктеме 30 кг-ға дейін, шыны сөреге - 10 кг-ға дейін
Түсі: Ақ RAL 9016, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Жасалу материалы | |
|---|---|
| Қасбет жасау материалы | металл, шыны |
| Корпус жасау материалы | Металл |
| Негізгі | |
| Ашық сөре | 2 д. (дана) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлыптар саны | 1 д. (дана) |
| Жабық сөре | 2 д. (дана) |
| Есік | 3 д. (дана) |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың салмағы | 47 кг |
| Шкафтың ені | 800 мм |
| Шкафтың тереңдігі | 400 мм |
| Шкафтың биіктігі | 1750 мм |
- Бағасы: 103 000 ₸


