Медициналық шкаф М2М
М2М сериялы медициналық шкафтар дәрі-дәрмектерді, медициналық жабдықтарды, ауруханаларда, емханаларда, дәріханаларда және басқа да медициналық мекемелерде құжаттарды сақтауға арналған. Олардың мемлекеттік және жеке мекемелерде орнатуға мүмкіндік беретін барлық қажетті сертификаттары бар. Бөлшектелген түрде жеткізіледі, жеткізу көлеміне төрт реттелетін тірек кіреді, бұл тіпті тегіс емес жерде де шкафты дұрыс орнатуға және оның астын дымқыл тазалауға мүмкіндік береді. М2М сериялы медициналық шкафтар биіктігі реттелетін 4 сөремен жабдықталған, металл сөреге максималды жүктеме 30 кг-ға дейін жетеді. Шкафтар медициналық дезинфекциялау және жуу ерітінділерінің барлық түрлерімен жүйелі түрде өңдеуге төзімді, берік, ақ түсті RAL 9016 полимерлі ұнтақ бояуымен қапталған.
Жабдық: 4 металл сөре, 2 тұтқа, 2 ойық құлып, 4 реттелетін тірек
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
• шкаф М2 165.70.32 М - 1655х700х320 мм / 34 кг
Шкафтардың биіктігі реттелетін тіректерді есепке алмай көрсетілген, сөредегі рұқсат етілген біркелкі бөлінген жүктеме 30 кг-ға дейін.
Түсі: Ақ RAL 9016, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есік | 2 д. (дана) |
| Жабық сөре | 4 д. (дана) |
| Құлыптар саны | 2 д. (дана) |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың салмағы | 34 кг |
| Шкафтың биіктігі | 1655 мм |
| Шкафтың тереңдігі | 320 мм |
| Шкафтың ені | 700 мм |
| Жасалу материалы | |
| Корпус жасау материалы | Металл |
| Қасбет жасау материалы | металл |
- Бағасы: 79 000 ₸


