Медициналық шкаф
М1С сериялы медициналық шкафтар дәрі-дәрмектерді, медициналық жабдықтарды, ауруханаларда, емханаларда, дәріханаларда және басқа да медициналық мекемелерде құжаттарды сақтауға арналған. Олардың мемлекеттік және жеке мекемелерде орнатуға мүмкіндік беретін барлық қажетті сертификаттары бар. Бөлшектелген түрде жеткізіледі, жеткізу көлеміне төрт реттелетін тірек кіреді, бұл тіпті тегіс емес жерде де шкафты дұрыс орнатуға және оның астын дымқыл тазалауға мүмкіндік береді. М1С сериялы медициналық шкафтар биіктігі реттелетін сөрелермен жабдықталған, металл сөреге максималды жүктеме – 30 кг, шыны сөреге (сөре әйнегінің қалыңдығы 5 мм) – 10 кг. Шкафтардың шыны есіктері (есік шынысының қалыңдығы 4 мм) есікті жабық күйінде бекітетін хромдалған магнитті ысырмалармен жабдықталады. Шкафтар медициналық дезинфекциялау және жуу ерітінділерінің барлық түрлерімен жүйелі түрде өңдеуге төзімді, берік, ақ түсті RAL 9016 полимерлі ұнтақ бояуымен қапталған.
Жабдық: 2 металл сөре, 2 шыны сөре, 1 тұтқа, 1 ойық құлып, 2 магнитті ілмек, 4 реттелетін тірек
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
• шкаф М1 175.60.40 С - 1750х600х400 мм / 32 кг
Шкафтардың биіктігі реттелетін тіректерді есепке алмай көрсетілген, металл сөреге 30 кг-ға дейін, шыны сөреге 10 кг-ға дейін рұқсат етілген біркелкі бөлінген жүктеме
Түсі: Ақ RAL 9016, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есік | 2 д. (дана) |
| Жабық сөре | 2 д. (дана) |
| Құлыптар саны | 1 д. (дана) |
| Ашық сөре | 2 д. (дана) |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың салмағы | 32 кг |
| Шкафтың биіктігі | 1750 мм |
| Шкафтың тереңдігі | 400 мм |
| Шкафтың ені | 600 мм |
| Жасалу материалы | |
| Корпус жасау материалы | Металл |
| Қасбет жасау материалы | металл, шыны |
- Бағасы: 99 500 ₸



