Жиналмалы металл шкаф он екі бөліктен тұрады. ШРМ-312 шкафтары ірі дүкендерде сөмкелер мен сөмкелерді, спорт клубтары мен фитнес-орталықтардың киім ауыстыратын бөлмелерінде жеке заттарды сақтауға арналған. Әрбір бөлімше құлыппен жабдықталған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 12 өлім құлпы
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x900x500 мм / 55 кг
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып | Ендірілген |
| Секциялар саны | 3 |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ені | 900 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 152 000 ₸




