Бір секциялы металл шкаф
Сөмкелерге арналған бір секциялы металл шкаф жиналмалы, төрт бөліктен тұрады. ШРМ-14 шкафтары сөмкелерді, сөмкелерді, сондай-ақ ауыстырылатын киімдерді сақтауға арналған. Әрбір бөлімше құлыппен жабдықталған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 4 құлыпты құлып
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x400x500 мм / 28 кг
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып | Ендірілген |
| Құлыптар саны | 4 д. (дана) |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Ұяшықтар саны | 4 д. (дана) |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Шкафтың габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 28 кг |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 83 500 ₸




