Картотекалық металл шкаф
Металл жиналмалы картотека, төрт секциялы, барлық жәшіктерді жабатын орталық құлпы бар. Құжаттарды Foolscap және А4 форматтарында сақтау үшін қолданылады. Оның аударылуға қарсы құрылғысы және телескопиялық бағыттағыштары бар. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 4 тартпа, 1 орталық құлып
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1335x465x630 мм / 56 кг
Жәшікке рұқсат етілген жүктеме - 30 кг дейін.
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тартпалардың саны | 4 д. (дана) |
| Құлыптар саны | 1 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Құлып түрі | орталық |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Жиһаз түрі | картотека |
| Қалта пішімі | А4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 56 кг |
| Биіктігі | 1335 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Ені | 465 мм |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ұнтақ бояумен қапталған металл |
| Қасбеттер | ұнтақ бояумен қапталған металл |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бір қорапқа максималды жүктеме | 30 кг |
| Тартпа бағыттағыштарының түрі | Телескопиялық (шарикті) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 162 000 ₸




