Металл сөре
МС-Т 18764-2.0 металл сөресі тіректерден, бойлық және бүйірлік арқалықтардан тұрады. Сөре тіректері арнайы маркалы беріктігі жоғары болаттан жасалған, қосымша қатайтқыштары бар. Сөреге арналған төсем қалыңдығы 10 мм фанер парақтары болып табылады. Металл тіректердің арқалықтары тіректерге ілгегі бар екі құлып арқылы бекітіледі және тіректерді тік күйде мықтап бекітеді. Сөрелерді 50 мм биіктікте қайта орналастыру қадамы. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жинақтау:
- Тіреу МС-Т 2000 мм - 4 дана
- Арқалық МС-Т 1820 мм - 8 дана
- Арқалық МС-Т 750 мм - 8 дана
- Сөре МС-Т (фанера) 1820х750 мм - 4 дана
- Пластикалық тіреуіш МС-Т - 4 дана
Жиналған сөренің өлшемдері (HxWxD): 2000x1856x784 мм.
Бір сөреге 300 кг-ға дейін рұқсат етілген біркелкі бөлінген жүктеме.
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| сөренің минималды биіктігі | 2000 мм |
| Сөредегі максималды жүктеме | 300 кг |
| Едендегі деңгейлердің максималды саны | 4 д. (дана) |
| Қабаттасу түрі | Металл |
| Сөренің максималды биіктігі | 2000 мм |
| Сөре түрі | Көп деңгейлі |
| Сөре жабынының түрі | Ұнтақ-полимерлі жабын эмаль |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сөре материалы | Ағаш |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 118 000 ₸


