Металл шкаф
Ауыстырылатын киімдерді сақтауға арналған үш секциялы жиналмалы металл шкаф. Әрбір секцияда стандартты жабдық ретінде бас киімге арналған алмалы-салмалы сөре, киім ілгішіне арналған керме және киімге арналған ілгектер, ойма құлып кіреді. Шкаф аяқ киімге арналған сөрелермен жабдықталуы мүмкін (жинаққа кірмейді). Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 3 сөре, 3 ригель, 6 ілмек, 3 өлім құлпы
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x900x500 мм / 54 кг
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Крючков |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Секциялар саны | 3 |
| Құлып | Ендірілген |
| Сөре | 3 д. (дана) |
| бөрене салма | 3 д. (дана) |
| Ілмек | 6 д. (дана) |
| Желдеткіш саңылаулар | Иә |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 54 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 110 000 ₸




