Құжаттарға арналған шкаф
ШАМ-11 мұрағаттық шкафы көптеген жылдар бойы ең көп сатылған болып табылады. Оның сипаттамаларын көптеген мамандар жоғары бағалады. Стандартты жабдық биіктігі реттелетін төрт сөреден тұрады, шкафтың есігі жоғары қауіпсіздік құлпымен және құлыптау жүйесімен жабдықталған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 4 сөре, 1 ригельді құлып
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x600x500 мм / 41 кг
Сөреге біркелкі бөлінген жүктеме 60 кг.
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | Мұрағат шкафы |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Есіктер саны | 2 (дана) |
| Есік түрі | айқарма |
| Сөрелер (секциялар)саны | 4 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Құлып түрі | құлыптау жүйесі |
| Құлыптар саны | 1 д. (дана) |
| Бір сөреге максималды жүктеме | 60 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ерекшеліктері | Сөрелерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Қасбеттер | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 41 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 86 300 ₸







