Металл шкаф
Жиналмалы металл шкаф. Кеңселерде сырт киімдерді сақтауға арналған. Бөлімшеде: бас киімге арналған сөре, киім ілгішіне арналған керме және киімге арналған ілгектер, құпиялылығы жоғары құлып (ригель жүйесі). Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 1 сөре, 1 ригель, 1 ригель құлпы
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x850x500 мм / 42 кг
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып | Ендірілген |
| Секциялар саны | 1 |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| бөрене салма | 1 д. (дана) |
| Сөре | 1 д. (дана) |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 42 кг |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ені | 850 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 102 000 ₸




