Екі секциялы шкаф
Ауыстырылатын киімдерді сақтауға арналған екі секциялы жиналмалы металл шкаф. Әрбір секцияда стандартты жабдық ретінде бас киімге арналған алмалы-салмалы сөре, киім ілгішіне арналған керме және киімге арналған ілгектер, ойма құлып кіреді. Шкаф аяқ киімге арналған сөрелермен және реттелетін тіректермен жабдықталуы мүмкін (жинаққа кірмейді). Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 2 сөре, 2 ригель, 4 ілмек, 2 өлім құлпы
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x500x500 мм / 31 кг
1860x600x500 мм / 33 кг
1860x800x500 мм / 43 кг
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Желдеткіш саңылаулар | Иә |
| Құлып | Ендірілген |
| Секциялар саны | 2 |
| Ілмек | 4 д. (дана) |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| бөрене салма | 2 д. (дана) |
| Сөре | 2 д. (дана) |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 43 кг |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ені | 800 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 87 000 ₸






