Бір секциялы металл шкаф
Ауыстырылатын киімдерді сақтауға арналған бір секциялы жиналмалы металл шкаф. Бөлімшеде: бас киімге арналған сөре, киім ілгішіне арналған керме және киімге арналған ілгектер, ойма құлып. Шкаф аяқ киімге арналған сөремен жабдықталуы мүмкін (жинаққа кірмейді).
Жабдық: 1 бар, 2 ілмек, 1 өлім құлпы
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы: 1860x300x500 мм / 20 кг
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Секциялар саны | 1 |
| Құлып | Ендірілген |
| Сөре | 1 д. (дана) |
| бөрене салма | 1 д. (дана) |
| Ілмек | 2 д. (дана) |
| Желдеткіш саңылаулар | Иә |
| Корпус материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 20 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 44 000 ₸







